
Hou van mij
alle leeftijden
auteur Ted van Lieshout Uitgever Leopold, AmsterdamBundel met vrijwel alle gedichten uit de afgelopen vijfentwintig jaar , waaronder ook een aantal gedichten over ziek zijn en over verlies.
Bundel met vrijwel alle gedichten uit de afgelopen vijfentwintig jaar , waaronder ook een aantal gedichten over ziek zijn en over verlies.
Tijdens haar vakantiebaantje in het dolfinarium wordt Marit verliefd op Nathan. Maar dan krijgt ze een ongeluk dat haar leven op zijn kop zet.
Elliot is al sinds zijn geboorte doodsbang, voor bijna alles. Hierdoor leidt hij een geïsoleerd bestaan bij zijn moeder in huis. Het enige dat zijn angst nog een beetje kan onderdrukken zijn de pillen die hij elke dag krijgt. Door een vergissing in de levering raken deze zo goed als op, waardoor zijn moeder met kerst door het ijzige winterweer naar de apotheek gaat om nieuwe te halen. Als ze niet terugkomt, moet Elliot een keuze maken: blijft hij wachten terwijl de overweldigende angst langzaamaan bezit van hem neemt of dwingt hij zichzelf naar buiten te gaan om haar te vinden…?
Ollie woont met zijn pleegouders in een oud wit huis vlak bij de zee. Olie is bang voor de zee, want die heeft zijn ouders van hem afgenomen. Op een dag vindt Ollie een bijzonder dier, Kronkel. Hij is groot en hij heeft zwemvliesflippers en lollystokoren. Olie wil hem houden en verstopt hem in de schuur. Maar Kronkel hoort thuis in de zee en krijgt heimwee. Kan Ollie hem laten gaan?
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit boek, wees de eerste!