De migraine van Madeleine; als hoofdpijn je ziek maakt
7-9 jaar
auteur Christine Kliphuis illustrator Helen van Vliet Uitgever Sjaloom, AmsterdamMadeleine heeft soms migraine, dat is erge hoofdpijn. Hoe kan ze daarmee omgaan?
Madeleine heeft soms migraine, dat is erge hoofdpijn. Hoe kan ze daarmee omgaan?
9-12 jaar
Voor het eerst sinds zijn moeder verongelukte, gaat Levi met zijn vader, oudere broer en zus in de zomervakantie naar Vlieland. Maar hoe zal dat gaan zonder mama? Een heel leven zonder mama. Kan dat?
9-12 jaar
Ollie woont met zijn pleegouders in een oud wit huis vlak bij de zee. Olie is bang voor de zee, want die heeft zijn ouders van hem afgenomen. Op een dag vindt Ollie een bijzonder dier, Kronkel. Hij is groot en hij heeft zwemvliesflippers en lollystokoren. Olie wil hem houden en verstopt hem in de schuur. Maar Kronkel hoort thuis in de zee en krijgt heimwee. Kan Ollie hem laten gaan?
9-12 jaar
Matthew (12 jaar) lijdt aan een dwangneurose. Hij komt zijn kamer nauwelijks uit. Maar als peuter Teddy verdwijnt, moet Matthew wel naar buiten, want hij heeft Teddy als laatste gezien.
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit boek, wees de eerste!